Kamera z czujnikiem ruchu Ereagle – zdjęcia Full HD

Fotopułapka Ereagle

Fotopułapki Ereagle zostały zaprojektowane przez firmę Shenzhen Ereagle Technology CO.Ltd, która posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu oraz testowaniu fotopułapek najwyższej klasy. Znajomość potrzeb konsumentów oraz propozycji rynku globalnego w zakresie kamer z czujnikiem ruchu sprawia, że urządzenia tworzone są w sposób intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Należy podkreślić, że wszystkie modele Ereagle posiadają homologację CE, FCC i ROHS. Marka Ereagle objęta jest ochroną patentową, prawami autorskimi, znakami towarowymi oraz innymi prawami własności intelektualnej w ponad 100 krajach. Dzięki temu mamy pewność, że nasz produkt pochodzi ze sprawdzonego źródła i nie jest tylko marną podróbką oryginału.

Ereagle z modułem GSM

Wśród urządzeń jakie oferuje producent mamy do wyboru fotopułapki bez modułu GSM oraz kamery wyposażone w możliwość przesyłu danych za pomocą powiadomień MMS . Z myślą o wszystkich, którzy potrzebują mieć oko na pasiekę, staw czy miejsce parkingowe – stworzono fotopułapki z modułem GSM. Ereagle dodał od siebie kilka udogodnień takich jak wysokiej jakości zdjęcia o rozdzielczości 12 megapikseli, sensor HD Color CMOS, wbudowany mikrofon czy możliwość korzystania z karty SD o pojemności nawet do 64 GB.

Kamera z czujnikiem ruchu wychwyci poruszający się obiekt z odległości do 30 metrów. Solidna obudowa o normie ochrony produktu IP68 zabezpiecza urządzenie przed szkodnikami oraz złymi warunkami meteorologicznymi. Diody podczerwieni LED o paśmie 940 nm są niewidoczne dla ludzkiego oka i zwierząt, dlatego nie musimy obawiać się o ich zauważenie. Dobrze zakamuflowana kamera jest praktycznie niewykrywalna dla osób postronnych.Kamera z czujnikiem ruchu wychwyci poruszający się obiekt z odległości do 30 metrów. Solidna obudowa o normie ochrony produktu IP68 zabezpiecza urządzenie przed szkodnikami oraz złymi warunkami meteorologicznymi. Diody podczerwieni LED o paśmie 940 nm są niewidoczne dla ludzkiego oka i zwierząt, dlatego nie musimy obawiać się o ich zauważenie. Dobrze zakamuflowana kamera jest praktycznie niewykrywalna dla osób postronnych.

Model E1S posiada nieco mniejszy zasięg nocą, wynoszący około 20 metrów. Przydatnym rozwiązaniem jest laser pozycjonujący, który pozwala ustalić najlepsze miejsce umieszczenia fotopułapki. 3 czujniki PIR gwarantują jeszcze większą skuteczność wykrywania oraz szeroki kąt widzenia.

Fotopułapki bez modułu

Kamera z czujnikiem ruchu Ereagle E2 to topowy model firmy Ereagle. Nagrywa doskonałe filmy w jakości Full HD i podobnie jak wcześniejsze modele, posiada wodoodporną obudowę oraz specjalną diodę pozycjonującą. Wyposażona jest w jeden czujnik ruchu. Zasięg oświetlacza IR sięga do 20 metrów nocą.

Model E1B zdecydowanie lepiej sprawdzi się podczas obserwacji nocą. Fotopułapka ta posiada 3 czujniki o ogólnym zasięgu detekcji wynoszącym 140°.  Zasięg w trybie nocnym sięga do 30 metrów. Energooszczędny system zasilania sprawia, że kamera działa w trybie czuwania nawet do 10 miesięcy przy zasilaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *