Dlaczego warto wybrać fotopułapkę amerykańskiej marki Browning 

Bardzo często pytacie nas o fotopułapki amerykańskiej firmy Browning. Ta znana na całym świecie marka słynie z wysokiej jakości produktów i nowatorskich rozwiązań. Wielu kojarzy ją głównie z tworzenia broni oraz sprzętu wędkarskiego. Jednak Browning od jakiegoś czasu oferuje również zaawansowane technologicznie fotopułapki oraz dedykowane akcesoria jak np. skrzynki zabezpieczające, czytnik pamięci czy wydłużający czas pracy battery pack. O tym dlaczego warto wybrać fotopułapki Browning i co wyróżnia poszczególne modele z serii przeczytacie poniżej. Przyjemnej lektury!

O skali popularności oraz profesjonalizmie marki z pewnością świadczy sponsorowanie przez Browning najlepszych drużyn w mistrzostwach świata. Cenionym ambasadorem marki jest Bob Nudd, znany z uzyskania 4-krotnego mistrzostwa świata w wędkarstwie. Zdecydowanie wartym ukłonu jest fakt, że Browning posiada zamienniki elementów tworzących sprzęty, dzięki czemu istnieje możliwość naprawy lub modyfikacji nawet starszych modeli marki, również fotopułapki.

Browning – fotopułapki dla wymagających

Browning to bogata oferta kamer leśnych i dedykowanych akcesoriów, które pozwolą Ci uchwycić obraz najlepszej jakości. Modele są stworzone z myślą o różnorodnych potrzebach klientów. Kamery świetnie sprawdzą się do monitorowania posesji, ochrony pasieki czy drewna w lesie jak również obserwacji zwierząt zarówno w ciągu dnia jak i po zmroku.

Wszystkie modele cechuje imponująca prędkość wyzwalania – wynosząca poniżej jednej sekundy. Każda kamera nagrywa wysokiej jakości filmy w rozdzielczości HD z dźwiękiem. Pasjonaci obserwacji zwierząt mogą nagrywać swoje ulubione gatunki w naturalnym środowisku i to z dźwiękiem – na przykład podczas niesamowitego spektaklu, jakim jest rykowisko.

Fotopułapka Browning Spec OPS Extreme bez modułu GSM 

Pierwszym modelem firmy Browning, który chcemy zaprezentować jest wyjątkowe urządzenie bez modułu GSM – Spec OPS Extreme. Fotopułapka świetnie sprawdzi się podczas obserwacji przyrodniczych. Model wykonuje doskonałe zdjęcia o rozdzielczości 20 MP i filmy w jakości FULL HD (1920/1080p). Dzięki niewidocznym diodom IR urządzenie zamontowane w dyskretnym miejscu, nie rozprasza zwierzyny.

Kamera Spec Ops Extreme posiada inteligentny system nagrywania. Rozpoczyna pracę zaraz po wykryciu obiektu przez czujnik i wstrzymuje nagrywanie po upływie 10 sekund od zniknięcia obiektu z obszaru detekcji.


Fotopułapka z szybką migawką Sprawdź Browning Dark Ops PRO XD


Kolejny model fotopułapki to Dark Ops PRO XD, z możliwością stosowania kart SD 512GB. Posiada jedną z najszybszych migawek o czasie reakcji wynoszącym jedynie 0,15 sekundy. Diody podczerwieni są niewidoczne dla otoczenia, co gwarantuje dyskretną pracę kamery w każdych warunkach. Dzięki specjalnemu gwintowi 1.4’’ możliwy jest montaż kamery w pionie na statywie.

Browning Dark Ops PRO XD


Fotopułapka Browning Spec Ops Advantage z dwoma obiektywami 

Model Spec Ops Advantage przypomina nieco kamerę Spec Ops Extreme. Główną cechą różniącą oba modele jest szybkość migawki. Model Advantage umożliwia regulację szybkości migawki, a odstęp między kolejnymi zdjęciami jest krótszy.

Browning Spec Ops Advantage

Fotopułapka Browning Recon Force 4K z najlepszą matrycą na rynku fotopułapek

Z myślą o użytkownikach oczekujących najwyższej jakości filmów, Browning stworzył urządzenie Recon Force z matrycą o rozdzielczości 32 Mpix. Pozwala ona nagrywać filmy w maksymalnej rozdzielczości 4K ultra HD – co czyni ją najlepszą matrycą wśród fotopułapek na rynku.

Model posiada również 2-calowy, kolorowy wyświetlacz, umożliwiający bieżący podgląd wykonanych zdjęć i filmów. Ale to nie wszystko. Inteligentne wideo IR, sprawia, że w momencie poruszania się obiektu w zasięgu rażenia czujnika – urządzenie kontynuuje nagrywanie.

Browning Defender 940 wyposażona w bluetooth i WiFi

Ostatni prezentowany model, to fotopułapka Defender 940 z możliwością komunikacji bluetooth i Wifi. Ten zaawansowany model został wyposażony w specjalną aplikację na smartfona umożliwiającą jej zdalne sterowanie i zgranie zdjęć bez konieczności zdejmowania fotopułapki z drzewa.

Browning Defender 940   Browning Recon Force Advantage

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *