Fotopułapka na złodzieja

Na złodzieja

Kradzieże samochodów, narzędzi i materiałów z placu budowy, rowerów, pasiek, drewna z lasu oraz wielu innych rzeczy to sytuacje, których każdy z nas wolałby nie doświadczyć. Jednak kiedy rodzą się podejrzenia, że ktoś czyha na naszą własność lub doszło już do kradzieży, warto uzbroić się w narzędzie, jakim jest fotopułapka.

Złodziej nieświadomy ukrytej w zaroślach, na drzewie lub w innym, niewidocznym miejscu kamery zostanie przyłapany na gorącym uczynku. Dowód w postaci zdjęć lub filmów posłużą nam w sprawie sądowej.

Jeżeli chcą Państwo zamówić fotopułapki dla instytucji państwowych, prosimy o kontakt z naszym specjalistą. Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów instytucjonalnych, dlatego chętnie pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru i przedstawimy ścieżkę zakupu.

Skontaktuj się ze specjalistą: + 48 601 838 843
Fotopułapka na złodzieja – skuteczny sposób ochrony mienia Każdego roku w Polsce dochodzi do około 200 tysięcy kradzieży. Wykrywa się 1/3 z nich. Do najbardziej popularnych należą kradzieże rowerów. Od roku 2014 przestępstwem jest kradzież przedmiotów wartych więcej niż 430 zł. W rezultacie ta zmiana w prawie przyczyniła się do pozornego spadku liczby przestępstw.

Złodzieje kradną wszystko, co da im zysk. Rowery to – szczególnie w sezonie wakacyjnym – łatwy i cenny łup. Jednak o wiele większym problemem są kradzieże aut. Wielu właścicielom pojazdów nastręcza to kłopotu. Jeżeli masz podejrzenie, że ktoś narusza Twoje mienie lub po prostu obawiasz się o swoje dobra, warto pomyśleć o rozwiązaniu jakim jest fotopułapka.

Fotopułapki, foto-łapki, kamery leśne, kamery do monitoringu zewnętrznego – możemy nazywać dowolnie, ale cel zamontowania takiego urządzenia jest jeden. Złapać intruza na gorącym uczynku. Fotopułapka z modułem GSM w momencie wykrycia ruchy prześle do nas wiadomość MMS z powiadomieniem o wykryciu ruchu. W rezultacie mamy czas na reakcje – wezwanie policji lub zjawieniu się na miejscu zdarzenia.

 

Wybierz fotopułapkę na złodzieja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *