Fotopułapka na złodzieja

Na złodzieja
Kradzieże samochodów, narzędzi i materiałów z placu budowy, rowerów, pasiek, drewna z lasu oraz wielu innych rzeczy to sytuacje, których każdy z nas wolałby nie doświadczyć. Jednak kiedy rodzą się podejrzenia, że ktoś czyha na naszą własność lub doszło już do kradzieży, warto uzbroić się w narzędzie, jakim jest fotopułapka. Złodziej nieświadomy ukrytej w zaroślach, na drzewie lub w innym, niewidocznym miejscu kamery zostanie przyłapany na gorącym uczynku. Dowód w postaci zdjęć lub filmów posłużą nam w sprawie sądowej. Fotopułapka to prosty, skuteczny i niedrogi sposób walki ze złodziejami.

Jeżeli chcą Państwo zamówić fotopułapki dla instytucji państwowych, prosimy o kontakt z naszym specjalistą. Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów instytucjonalnych, dlatego chętnie pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru i przedstawimy ścieżkę zakupu.

Skontaktuj się ze specjalistą: + 48 601 838 843

Fotopułapka na złodzieja – skuteczny sposób ochrony mienia

Każdego roku w Polsce dochodzi do około 200 tysięcy kradzieży. Wykrywa się około 1/3 z nich. Do najczęściej kradzionych rzeczy należą rowery. Od roku 2018 przestępstwem jest kradzież przedmiotów wartych więcej niż 500 zł. Argumentem za podwyższeniem kwoty jest fakt wzrostu faktycznych dochodów społeczeństwa.

Złodzieje kradną wszystko, co da im zysk. Rowery – to szczególnie w sezonie wakacyjnym – łatwy i cenny łup. Jednak o wiele większym problemem są kradzieże aut. Wielu właścicielom pojazdów nastręcza to kłopotu. Jeżeli masz podejrzenie, że ktoś narusza Twoje mienie lub po prostu obawiasz się o swoje dobra, warto pomyśleć o rozwiązaniu jakim jest fotopułapka.

Fotopułapki, foto-łapki, kamery leśne, kamery do monitoringu zewnętrznego – możemy nazywać dowolnie, ale cel zamontowania takiego urządzenia jest jeden. Złapać intruza na gorącym uczynku. Fotopułapka z modułem GSM w momencie wykrycia ruchy prześle do nas wiadomość MMS z powiadomieniem o wykryciu ruchu. W rezultacie mamy czas na reakcje – wezwanie policji lub zjawieniu się na miejscu zdarzenia.

Wybierz fotopułapkę na złodzieja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *