Dla firm budowlanych

Dla firm budowlanych
Firmy budowlane bardzo często zmuszone są do pozostawienia na terenie budowy wartościowych rzeczy takich jak materiały budowlane czy sprzęt niezbędny do wykonywanych prac. Fotopułapki pozwolą zabezpieczyć budowę przed intruzami i złodziejami. W razie wykrycia niepowołanej osoby na terenie budowy, wiadomość MMS z kamery leśnej natychmiast powiadomi nas o tej sytuacji. Jest to urządzenie niedrogie i działa dokładnie wtedy kiedy tego chcemy - czyli w sytuacja pojawienia się nieproszonego gościa. Dodatkowo możemy zamontować je w dowolnym miejscu bez obaw o brak prądu. Fotopułapka dla firm budowlanych zasilana jest bowiem za pomocą specjalnych akumulatorków, które w trybie czuwania urządzenia, potrafią wytrzymać nawet do 6 miesięcy pracy.

Kradzieże na budowach nikogo już nie zaskakują, budzą jednak spore niezadowolenie inwestorów budowlanych, którzy ponoszą z tego tytułu nie małe straty. Kradnie się wszystko, począwszy od narzędzi do budowy, świeżo wstawionych okien kończąc na kotłach. Zabezpieczenie placu budowy to dość problematyczny temat. Zatrudnienie pracownika ochrony, który będzie czuwał na terenie budowy to kosztowny i często niesprawdzający się pomysł. Jak więc poradzić sobie z sytuacjami kradzieży i wandalizmu na terenach budów?

W gąszczu ofert monitoringu, alarmów i innych rozwiązań znaleźć możemy prosty i skuteczny sposób jakim jest zakup fotopułapki. Niewielkie urządzenie o kamuflujących barwach możemy zamontować w dowolnym miejscu budowy. W momencie wejście na teren, czujnik wykryje ruch i fotopułapka wykona zdjęcie lub rozpocznie nagrywanie filmu. Zarejestrowane dane zostaną również nadpisane na kartę SD do 32 GB. W sytuacji przyłapania intruza, mogą posłużyć nam jako dowód w sprawie.

Monitoring placu budowy

Jeżeli chcą Państwo zamówić fotopułapki dla instytucji państwowych, prosimy o kontakt z naszym specjalistą. Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów instytucjonalnych, dlatego chętnie pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru i przedstawimy ścieżkę zakupu.

Daniel Król 601 838 843

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *