Fotopułapka do ochrony działki / domku letniskoweg

Do ochrony działki i domku letniskowego
W okresie wiosenno-letnim częściej odwiedzamy nasze ogródki letniskowe i domki działkowe. Na ich terenie pozostawiamy cenne rzeczy - stanowiące łatwy łup dla złodziejaszków. Fotopułapka z modułem GSM i diodami podczerwieni zabezpieczy nasz teren przed nieproszonym gościem. Pod czujnym okiem fotopułapki nikt się nie ukryje. Ale nie tylko cieplejsze miesiące budzą nasz niepokój — również zimą zależy nam na zabezpieczeniu pozostawionej na działce własności. Fotopułapka może pracować w trybie czuwania nawet do 6 miesięcy, dzięki czemu cały okres jesienno-zimowy nie musimy się o nic martwić. W razie problemów wiadomość MMS natychmiast poinformuje nas o problemie.

Jeżeli chcą Państwo zamówić fotopułapki dla instytucji państwowych, prosimy o kontakt z naszym specjalistą. Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów instytucjonalnych, dlatego chętnie pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru i przedstawimy krok po kroku jak dokonać zakupu.

Kontakt z ekspertem: +48 601 838 843

Jak zabezpieczyć działkę przed złodziejami?

Sezon działkowy to również czas wzmożonych kradzieży. Na działkach i w domkach letniskowych znajduje się bowiem dużo rzeczy, które dla potencjalnego złodzieja stanowią łatwy łup. Wyważenie drzwi czy wybicie szyby w oknie naszych domków działkowych nie jest dla intruza szczególnym wyzwaniem. Kradną więc na potęgę wszystko, co można sprzedać – telewizory, narzędzia, wodomierze, wartościowe przedmioty pozostawione przez właścicieli działek czy rośliny.

Aktualnym rozwiązaniem, cieszącym się coraz większą popularnością są fotopułapki do ochrony działki. Odporne na szkodliwe czynniki zewnętrzne kamery, przeznaczone do długotrwałego monitoringu czuwają nad bezpieczeństwem naszych ogródków. Dojrzą intruza zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Niektóre modele zostały wyposażone w specjalny moduł GSM, dzięki któremu w momencie wychwycenia ruchu przez czujnik, kamera wykonuje zdjęcie i możliwie szybko wysyła je na podany przez nas wcześniej numer telefonu lub adres e-mail.

Banalnie prosty jest również sam montaż urządzenia. Najlepiej ulokować je w niewidocznym miejscu (zarośla, drzewka, krzewy), kierując czujnik w miejsce narażone na ingerencję intruza. Specjalnie paski mocujące sprawiają, że sam montaż jest bardzo szybką czynnością.

Wybierz fotopułapkę do ochrony domku letniskowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *