Fotopułapka dla straży miejskiej

Dla straży miejskiej
Fotopułapki doskonale sprawdzają się w pracy straży miejskiej. Pomagają w łapaniu intruzów kradnących drewno z lasu, ludzi zaśmiecających tereny zielone, wandali niszczących wiaty autobusowe i inne miejsca pożytku publicznego. Te niedrogie urządzenia dają duży wachlarz możliwości. Można korzystać z nich przez długi czas a w razie braku rezultatów bez trudu zmienić miejsce ich położenia. Mnogość ustawień opcji fotopułapki pozwala wybrać takie tryb pracy, który najlepiej sprawdzi się w danym rejonie. Dzięki fotopułapkom wielu wandali i złodziei zostało ukaranych za swój czyn.
Kontrole lasu czy miejsc narażonych na kradzieże przez samą straż miejską są z góry skazane na porażkę. Intruz, który zobaczy patrol straży miejskiej z oczywistych powodów zrezygnuje z dalszych poczynań i zjawi się, kiedy w pobliżu nikogo już nie będzie. Ukryta fotopułapka dzięki kamuflażowi i niewidocznym dla ludzkiego oka diodom podczerwieni, nawet nie zwróci uwagi przechodnia.

Jeżeli chcą Państwo zamówić fotopułapki dla instytucji państwowych, prosimy o kontakt z naszym specjalistą. Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów instytucjonalnych, dlatego chętnie pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru i przedstawimy ścieżkę zakupu.

Daniel Król 601 838 843

Wybierz fotopułapkę dla straży miejskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *