Fotopułapka dla przedsiębiorców

Dla przedsiębiorców
Właściciele firm często borykają się z problemem jakim jest kradzież towarów, włamania czy niszczenia mienia należącego do firm. Alternatywą dla tradycyjnego monitoringu, którego nie jesteśmy w stanie nieustannie kontrolować, jest fotopułapka z modułem GSM, która pozwoli złapać intruza w sytuacji dokonywania kradzieży lub wejścia na teren firmy. Plaga oszustw dotyczy niestety zarówno obcych osób jak i pracowników, którzy najlepiej wiedza, jak i kiedy wkroczyć na teren przedsiębiorstwa w celu dokonania kradzieży. Lepiej dmuchać na zimne i w razie podejrzeń o oszustwa lub kradzież mienia skorzystać z możliwości fotopułapek.

Fotopułapka dla przedsiębiorców – skuteczny monitoring

Kamery leśne to doskonałe narzędzie do skutecznego monitoring firmy. Pozwoli obserwować trudno dostępne miejsca takie jak stare magazyny, świeże place budowy, pozostawione materiały budowlane czy podejrzanych intruzów. Dlaczego warto wybrać właśnie fotopułapkę?

Kamera leśna sprawdzi się w miejscach, gdzie nie dotrze standardowe zasilanie. Wystarczy kilka akumulatorków, karta pamięci i karta SIM wybranego operatora – by ochronić mienie firmy przed potencjalnym zagrożeniem. Dzięki spełnieniu podstawowych norm szczelności – bez problemu możemy trzymać kamerę na zewnątrz. Dodatkowym atutem jest również świetne radzenie sobie zarówno w ciągu dnia jak i nocą. Oświetlacz podczerwieni pozwala na uchwycenie ruchu nawet w całkowitej ciemności.

Wybierz fotopułapkę dla przedsiębiorców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *