Fotopułapka dla gmin

Dla gmin

Fotopułapki to urządzenia, z których coraz częściej korzystają przedstawiciele samorządów terytorialnych. Powtarzające się kradzieże i włamania do miejsc publicznych czy zaśmiecanie lasów to uciążliwe problemy, z którymi trudno walczyć. Kamera leśna dzięki niewielkim gabarytom i maskującym barwom, ukryta w zaroślach wykryje każdy ruch, zachowując pełnie dyskrecji.

Wśród urządzeń dedykowanych samorządom terytorialnym znajduje się kamera leśna Scout Guard S880G. Wyposażona jest w szybki moduł GSM. Zasięg czujnika ruchu sięga nawet do 20 metrów. Ponadto kamera posiada niewidoczny dla człowieka i zwierząt oświetlacz podczerwieni, dzięki czemu nocą pozostaje praktycznie niewidoczna dla otoczenia. Innym modelem, który wykonuje doskonałe zdjęcia – szczególnie potrzebne jako dowód w walce ze złodziejami – jest SpyPoint Mini Live 4G z modułem GSM/GPRS.

Jeżeli chcą Państwo zamówić fotopułapki dla instytucji państwowych, prosimy o kontakt z naszym specjalistą. Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów instytucjonalnych, dlatego chętnie pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru i przedstawimy ścieżkę zakupu.

Daniel Król 601 838 843

Wybierz fotopułapkę do ochrony gminy

Zaufali Nam

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *