Nowość 2019 od marki Covert – fotopułapka ICE CAM!

Fotopułapka Ice Cam

Od niedawna w ofercie Spy-Optic dostępny jest najnowszy model kamery leśnej od amerykańskiej marki Covert Scouting Cameras. Ice Cam - bo tak nazywa się prezentowana fotopułapka - wyróżnia się super szybką migawką oraz możliwością nagrywania dźwięku. Czas pomiędzy wykryciem ruchu a wykonaniem zdjęcia wynosi zaledwie 0,4 sekundy. Imponujący wynik nieprawdaż? 

To oczywiście nie wszystko - model wykonuje bardzo dobrej jakości zdjęcia, zarówno nocą jak i w ciągu dnia. Potrafi uchwycić element oddalony nawet o 30 metrów od czujnika. Fotopułapka Ice Cam to niedrogie urządzenie sprawdzonej jakości, które świetnie sprawdzi się podczas obserwacji zwierząt, zabezpieczenia drewna w lesie czy ochrony pasieki.

Covert Ice Cam – niewidoczne diody podczerwieni

Fotopułapka Ice Cam została wyposażona w 42-diody podczerwieni niewidoczne dla otoczenia. Dzięki takiemu systemowi można zamontować urządzenie w dowolnym miejscu, bez obaw o dostrzeżenie fotopułapki przez osoby postronne czy zwierzęta.

Nagrania w jakości HD 

Bardzo ważnym elementem, który wpływa na naszą decyzje zakupową jest jakość zdjęć i filmów wykonywanych przez urządzenie. Fotopułapka Ice Cam robi zdjęcia o rozdzielczości 8MP, które prezentują się naprawdę nieźle. 55-stopniowe pole widzenia oraz zasięg nocą sięgający nawet do 30 metrów zadowoli każdego użytkownika.

Na każdym zdjęciu można ustawić widoczność takich informacji jak: data, temperatura, faza księżyca oraz aktualna godzina, dzięki czemu poza samym zdjęciem otrzymujemy szereg istotnych dla nas danych. Poniżej przykładowe zdjęcia z fotopułapki.


Zdjęcia z fotopułapki Ice Cam

  Ice Cam fotopułapka marki Covert

Wyzwalanie w 0,4 sekundy

Imponujący wynik wyzwalania sprawia, że nic nie umknie kamerze Ice Cam! W około 0,4 sekundy wykrywa ruch i wykonuje zdjęcia. Istnieje możliwość ustawienia trybu samych zdjęć (jest to opcja oszczędniejsza dla naszych akumulatorów) oraz trybu wideo i foto+wideo. Model obsługuje się w bardzo prosty sposób. Nikt nie chce tracić czasu na analizowanie interfejsu, dlatego intuicyjna obsługa to duży ukłon ze strony marki Covert w stronę użytkownika.

Kolorowy ekran 

Ekran LCD to doskonała przeglądarka zdjęć oraz narzędzie pozwalające na najlepsze ustawienie nagrywania. Możemy przed montażem zobaczyć dokładnie całą przestrzeń obejmowaną przez czujnik. Uzyskamy dzięki temu pewność, że nasze urządzenie skierowane jest tam gdzie chcieliśmy.

Niedroga fotopułapka dobrej jakości

Podsumowując – jeśli poszukujecie niedrogiej, bezawaryjnej fotopułapki oferującej dobrej jakości zdjęcia – to Covert Ice Cam będzie idealnym wyborem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *