Kamery leśne Covert Scouting Cameras

Kamera lesna Covert

W cyklu naszych artykułów dotyczących kamer leśnych przyszedł czas na krótką prezentację marki Covert Scouting Cameras. W gąszczu kamer o rozmaitych możliwościach zastosowań znajduje się marka o tradycyjnych wartościach. Początek działalności firmy Covert to rok 2008. Pierwsze kroki w rozwoju marki przemierzane były w niewielkim garażu. Nie stanowiło to jednak żadnego ograniczenia dla ambitnych producentów. Już kilka lat później fotopułapki Covert zaczęły zdobywać coraz liczniejsze rzesze zadowolonych klientów

Dziś Covert Scouting Cameras to klasa na światową skalę. Myśliwi, obserwatorzy przyrody, pszczelarze często decydują się zakup kamer leśnych, których marka potwierdza jakość. Nie inaczej jest w przypadku Coverta. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i pozycji lidera wśród producentów fotopułapek, klienci chętnie decydują się na zakup urządzeń właśnie tej marki. Poniżej prezentujemy kilka topowych modeli marki.

Fotopułapka Covert Ice Cam – szybka migawka i nagrywanie dźwięku

Jednym z najnowszych modeli jest kamera leśna Covert Ice Cam, której premiera miała miejsce w 2018 roku. Tym co szczególnie wyróżnia ją pośród innych modeli jest krótki czas wyzwalania wynoszący niecałe 0,4 sekundy oraz doświetlenie na dystansie do 30 metrów.

Dodatkowo w kamerze leśnej Ice Cam wprowadzono opcję nagrywania dźwięku z otoczenia oraz opcję wideo w jakości HD. Fotopułapka ta świetnie sprawdzi się podczas obserwacji nęciska i badań behawioralnych zwierząt.

2. Covert Special Ops Code Black 3G – zdalne sterowanie

Kolejnym świetnym modelem kamery leśnej jest Code Black 3G, wyposażony w moduł GSM. Jest to uniwersalny model dedykowany do obserwacji przyrody, monitoringu prywatnej posesji oraz zabezpieczenia dowolnego terenu przed złodzieje. Wyposażony w matrycę o rozdzielczości aż 12 megapikseli oraz zintegrowany oświetlacz podczerwieni z 60 diodami. Wyprzedza inne modele dzięki możliwości zdalnej komunikacji SMS.

3. Bateria solarna Covert

Aby nieco wydłużyć czas pracy naszych urządzeń, nie można zapomnieć o baterii solarnej dedykowanej do kamer leśnych marki Covert. Urządzenia o pojemności 2600 mAh gwarantują dłuższy czas pracy fotopułapek. Są proste w montażu a ich wykonanie zabezpiecza przed kiepskimi warunkami atmosferycznymi.


Kamera leśna dla wymagających


Jeśli szukasz sprawdzonego sprzętu, masz dość nieudanych testów i liczysz na sprawne działanie urządzenia – to zakup urządzeń marki Covert będzie strzałem w 10!

Kamera leśna Covert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *